#zekicevikveahlakli Sosyal Sorumluluk Projesi


#zekicevikveahlakli                  
Sosyal Sorumluluk Projesi 
#zekicevikveahlakli, Sosyal Sorumluluk Panomuzun üçüncü ve en yeni projesi. Neden Olması Ekibi olarak sporun ve sağlıklı bir vücudun insanlar için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz bilhassa genç beyinler için. Bu projenin sonunda AĞIRSAĞLAM sponsorluğunda, bir üniversite öğrencisine 6 aylık online koçluk hizmeti vereceğiz. Neden Olmasın olarak yayın hayatımız boyunca gençlerin yanında olmaya ve destek vermeye her zaman devam edeceğiz.  Bu güzel projede bizi yalnız bırakmayan Ağırsağlam’ a ve Ağırsağlam Ekibine çok teşekkür ederiz.  

 

Bu projeye kimler başvurabilir?

İsterseniz hayatınızda spor yapmamış olun, isterseniz profesyonel sporcu olun, dileyen herkes, bu projeye başvuruda bulunabilir. Tek şartımız, aktif üniversite hayatına devam eden bir öğrenci olmak.   


Sonuç kurayla mı belirlenecek?

Hayır, sonuçlar kurayla belirlenmeyecek. Başvuru formundaki cevaplarınız esas alınarak Neden Olmasın Ekibi ve Ağırsağlam Ekibi’nin ortak kararıyla kazanan öğrenci belirlenecek.


Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

#zekicevikveahlakli Sosyal sorumluluk projesi tamamlanmıştır. Detaylı bilgiye sitemizin “Hakkımızda” bölümünden ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle 🙂

athlete-3819653


AĞIRSAĞLAM KİMDİR?

Ağırsağlam, online personal training servislerinde piyasa standartların çok üzerinde hizmet sunuyor. Ağırsağlam, en iyi şekilde vücut geliştirebilmeniz için antrenman, beslenme, supplement, yarışma hazırlığı, postür ve mobilite hakkında endişelenmeniz gereken her şeyi öğrencileri için yönetiyor.

 Ağırsağlam web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.