sporcu-koşucu-koşu

#zekicevikveahlakli Projesini Tamamladık!

Bugün, #zekicevikveahlakli projemizi tamamlamış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Şimdiye kadar yazılarıyla bu panoya katkı sağlayan bütün yazarlarımıza ve güzel düşüncelerini asla eksik etmeyen okurlarımıza çok teşekkür ederiz.

Neden Olmasın’da önceliğimiz her zaman, “Kaç kişinin hayatına ve ruhuna dokunabildik?”, “Kaç kişiye gerçekten faydamız dokundu?” sorularını kendimize sorabilmek oldu. #zekicevikveahlakli projesi ile birlikte, bir üniversite öğrencisinin, spor üzerine kurduğu hayalleri gerçekleştirebilmesi adına ufakta olsa bir katkımız olduysa ne mutlu!

Ağırsağlam ve Ağırsağlam Ekibini de ayrı bir parantez açmazsak olmaz. #zekicevikveahlakli projesini kendilerine anlattığımız zaman bir an bile düşünmeden Sosyal Sorumluluk Panosu’na sponsor olmayı ve bir üniversite öğrencisine 6 ay boyunca koçluk hizmeti vermeyi kabul ettiler. Sosyal Sorumluluk Panomuz’un ilk sponsoru olan Ağırsağlam ve Ağırsağlam ekibine bir kez daha teşekkür ederiz. #zekicevikveahlakli projesini kazanan arkadaşımızı tebrik ederiz, dileriz ki spor dolu bir 6 ay geçirirsin. En yakın zamanda Sosyal Sorumluluk Panomuzda yer alacak yeni projemizi açıklayacağız. Sevgiyle..

 

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.
Mustafa Kemal Atatürk

Paylaş
Neden Olmasın Ekibi

Büyük fikirler, kalpten doğar.

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Lütfen hesap bilgilerinizi girin, şifrenizi sıfırlamanız için size bir link gönderelim.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.