in , ,

O Zaman Müzik

Günaydın, ben uyandım. Saat 07:00
 
Hazırlanıp çıkıyorum evden, işe gidiyorum. Şu ana kadar sabah uyanmanın ve işe gidiyor olmanın gerginliği güne siyah beyaz bakmama neden olurken, kulaklığı taktıktan sonra gökkuşağı yağmuru yağmasına neden olan duygular salgılamama neden oluyor. Unicornlara inanır mısınız bilmem ama ben oldum olası inanırım. Hele ki müzik yolculuklarımda bana eşlik ediyorsa.
 
İş yerine varana kadar ki filmim başlıyor. Her gün ayrı bir senaryo. Bir gün süper kahramanım (ama bu sefer uçabiliyorum), başka bir gün aşırı zenginim ama yapacak bir şey bulamayıp düzenli olarak işe gidiyorum falan. Teknoloji öyle bir yere gelsin ki kulağımda sürekli müzik ve ritmle soğan doğrayıp yemek yapayım. İnsanlara yemek dağıtırken ağzımdan çıkan tek cümle olan “Afiyete olsun”a eşlik etsin müzik.
 
Çok mu şey istiyorum? Hayatımda vazgeçemeyeceğim birkaç şey var. Yemek yemek, müzik dinlemek, daha çok yemek yemek ve müzik dinlemek.. 
 
Ha bir de sakız, naneli ama.. Sabah sabah o gazla dünyanın öbür ucuna bir atla gidebilirim. Ki bu benim hayalim zaten. Müzik ruhun gıdasıdır. Sağlıklı ve düzenli beslenin.
 
Müzik Önerisi:
Louis Armstrong – What A Wonderful World

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Odaklan ve Geliş

Küçük Bir İş Birliği