Neden Olmasın KULLANICI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Neden Olmasın Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi (Bundan sonra kısaca “Sözleşme” olarak anılacaktır), Neden Olmasın’a ait https://www.nedenolmasn.comhttps://www.hakkinda.nedenolmasn.comhttps://www.partner.nedenolmasn.com (Bundan sonra kısaca “nedenolmasn.com” olarak anılacaktır) üye olacak, abone olacak ya da nedenolmasn.com’u ziyaret edecek internet kullanıcıları (Bundan sonra kısaca “Kullanıcı” olarak anılacaktır.) arasında akdedilmiştir.

1. nedenolmasn.com, birbirinden farklı binlerce hikâyeye (blog), sesli makaleye ve podcaste sınırsız erişim sunan dijital bir servistir.

2. Kullanıcı, nedenolmasn.com’a üye olarak veya nedenolmasn.com’u ziyaret ederek bu Sözleşme’yi kabul etmiş sayılmaktadır.

3. Kullanıcı, nedenolmasn.com’u ziyaret ederken bu Sözleşme’ye, Neden Olmasın tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşuluna ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmayı taahhüt etmiş sayılmaktadır. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcı’ya ait olacaktır.

4. Kullanıcı’nın nedenolmasn.com’da bulunan içeriklere ulaşabilmesi, belli içerikleri favorilere ekleyebilmesi, içerikleri okuyabilmesi ve içerikleri dinleyebilmesi için nedenolmasn.com anasayfasında bulunan “Giriş Yap” bağlantısına tıklamak suretiyle; e-posta adresi, kullanıcı adı, ad, soyad, şifre ve talep edilecek diğer verileri girerek nedenolmasn.com’a üye olması gerekmekte olup; bunların yanı sıra içerik ekleyebilmesi için Neden Olmasın Partner Programı’na dahil olması gerekmektedir. (https://www.partner.nedenolmasn.com)

5. Üyelik hesabında hukuka aykırılık unsuru taşıyan hiçbir veri yer almamalıdır. Başkası gibi davranarak, izin almaksızın herhangi bir bireye ait bir isim kullanarak ya da insanları kışkırtacak saldırgan bir kullanıcı adı oluşturulamaz.

6. Kullanıcı, üyelik hesabı için doğru ve eksiksiz bir biçimde bilgi sağlama ve bu bilgileri sürekli güncel tutmakla yükümlüdür.

7. Kullanıcı, https://www.nedenolmasn.com’da kayıtlı üyelik hesabını, profil ayarlarında yer alan “Hesabı Sil” butonuna tıklayarak silebilir. Üyelik hesabı kapatıldıktan sonra yeniden aktif hale gelemez. (Bu işlem abonelik ödemelerinizi durdurmayabilir, abonelikten çıkmak için iletisim@nedenolmasn.com mail adresine talebinizi iletmeniz yeterlidir.)

8. Kullanıcı, https://www.partner.nedenolmasn.com’da bulunan kayıtlı hesabını, profil ayarlarında yer alan “Delete Account” butonuna tıklayarak silebilir. Üyelik hesabı kapatıldıktan sonra yeniden aktif hale gelemez. (Bu işlem Neden Olmasın Partner Programı’ndan çıkmanızı sağlamaz, Neden Olmasın Partner Programı’ndan çıkmak için iletisim@nedenolmasn.com mail adresine talebinizi iletmeniz yeterlidir.)

9. Kullanıcı, Neden Olmasın’ın dilediği zaman üyelerini herhangi bir sebeple ödüllendirebileceği gibi tek taraflı olarak üyeliğine son verebileceğini, üyelik hesabını geçici ya da kalıcı olarak kapatabileceğini, üyelik hesabındaki bilgileri silebileceğini, böyle bir durumda Neden Olmasın’dan hiçbir talepte bulunamayacağını gayrikabili rücu biçimde kabul etmiştir.

10. Neden Olmasın, üyeler tarafından 1 (bir) yıl boyunca işletilmeyen, 1 (bir) yıl boyunca giriş yapılmayan veya güncellenmeyen, üyelik hesaplarını-siteleri silebilir.

11. Neden Olmasın, Neden Olmasın Partner Programı’na dahil olmuş ancak 1 (bir) yıl boyunca işletilmeyen, 1 (bir) yıl boyunca nedenolmasn.com’a içerik girişi yapılmayan veya güncellenmeyen, içerik üreticilerinin hesaplarını-içeriklerini silebilir ve Neden Olmasın Partner Programı’ndan çıkartabilir.

12. nedenolmasn.com alan adı ile üyelerin hesapları da dahil olmak üzere alt alan adlarına ilişkin tüm haklar Neden Olmasın’a aittir. Üyelerin, üyelik hesaplarının bulunduğu alt alan adları üzerinde hiçbir hakkı bulunmamaktadır. Silinen üyelik hesaplarının-sitelerin alt alan adları farklı üyelerce kullanılabilir.

13. nedenolmasn.com’da herkese açık alanlara ya da özel mesaj alanlarına üyeleri rahatsız eden, tehdit, taciz ve hakaret içeren mesajlar atmak, içerikler yüklemek yasaktır. Bu yasağa aykırı şekilde davranan üyeler, durumları incelendikten sonra Neden Olmasın tarafından üyelikten çıkarılabilecektir.

14. nedenolmasn.com’da yer alan bilgi, veri, yazı, fotoğraf, video, ses klibi, yorumlar, makaleler, yazılımlar, kodlar, grafikler kısaca “içerik” olarak anılacak olup; bu içerikler, nedenolmasn.com’a üyeler tarafından girileceği gibi nedenolmasn.com editörleri tarafından da girilebilecektir.

15. nedenolmasn.com’a yollanan ve paylaşılan içerikler doğru ve güncel olmalıdır. Kullanıcı tarafından nedenolmasn.com’a yollanan, eklenen, yüklenen, yaratılan her türlü içerik ister gizli paylaşılmış, ister tüm kullanıcılara açık paylaşılmış olsun, bu içeriklerin doğruluğu, güncelliği ve yürürlükteki mevzuata uygun olup olmadığı tamamen Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.

16. Neden Olmasın, herhangi bir içeriği, herhangi bir zamanda içeriği yükleyen Kullanıcı’ya haber vermeksizin ve herhangi bir sebep göstermeksizin kendi takdiri doğrultusunda kaldırma düzenleme, değiştirme, engelleme hakkına sahiptir. Kullanıcı tarafından sağlanan içeriklerden nedenolmasn.com ve Neden Olmasın hiçbir şekilde sorumlu değildir. Neden Olmasın, ilkelerine ve hukuka aykırı olan içerikleri-sayfaları yayından kaldırma hakkına sahip olup; böyle bir durumda Kullanıcı, Neden Olmasın’dan hiçbir talepte bulunmayacağını gayrikabili rücu biçimde kabul etmiştir.

17. Neden Olmasın, Kullanıcı’dan gelen içeriği, e-postayı ya da sayfalarında bulunan herhangi bir iletiyi neden göstermeden reddetme, geciktirme, geç yayına alma veya yayınlamama hakkına sahiptir.

18. nedenolmasn.com’da sunulan hizmetleri kullanmak dışında, nedenolmasn.com’da yer alan içerikleri başka amaçlar için kullanmak, taklit etmek, değiştirmek, dağıtımını yapmak veya depolamak yasaktır. Kullanıcı, nedenolmasn.com’da yer alan içerikleri satamaz, reklam gibi amaçlar doğrultusunda istismar edemez ve üçüncü kişilerin hakkını zedeleyecek şekilde kullanamaz.

19. nedenolmasn.com’da yayınlanan hiçbir içerik, yayın hakkı konusunda içerik sahibinden veya Neden Olmasın’dan izin alınmadan hiçbir mecrada hiçbir şekilde üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz, yayınlanamaz.

20. Kullanıcı, nedenolmasn.com’a gireceği içeriklerde 3. kişilerin kişilik haklarına zarar verecek, karalayıcı, aldatıcı unsurlar, pornografik, ahlaka aykırı fotoğraflar, hakaret, şiddet, ırkçılık, ayrımcılık ve yasadışılık unsuru bulunmayacağını taahhüt etmiştir.

21. nedenolmasn.com’da yayınlanması için kullanıcılar tarafından gönderilen içeriklerin telif hakkı içerik sahibine ve Neden Olmasın’a aittir. Neden Olmasın, herhangi bir içeriği, herhangi bir zamanda içeriği yollayan Kullanıcı’ya haber vermeksizin ve herhangi bir sebep göstermeksizin kendi takdiri doğrultusunda kaldırma, düzenleme, değiştirme, engelleme hakkına sahiptir. Neden Olmasın, kullanıcı tarafından yollanan içerikleri ticari amaçlarla yayınlayabilir ve kullanabilir.

22. Neden Olmasın, nedenolmasn.com’un belli alanlarını veya kategorilerini, nedenolmasn.com’da kullanılan bazı hizmetleri ücretli hale getirebilir ve bu ücretleri tek taraflı olarak belirleyebilir.

23. nedenolmasn.com’a üye olanlar, üyelikleri sona erse dahi üyelik hesabı ile gerçekleştirdikleri tüm eylemlerden, yükledikleri tüm içeriklerden, üyelik hesabı ile ilgili her türlü içerik ve eylemden yalnızca kendileri sorumludur.

24. Neden Olmasın, üyelik hesaplarının güvenliği için azami dikkat gösterecektir. Ancak üyelik hesabında kayıtlı bilgiler ve hesap şifresinin güvenliği Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, üyelik hesabına ilişkin bilgileri hiçbir zaman 3. kişilerle paylaşmamalıdır. Üyelik hesabında Kullanıcı’nın kontrolü dışında bir durum oluşması durumda derhal Neden Olmasın ile irtibata geçilmelidir. Kullanıcı’nın üyelik hesabı şifresinin 3. kişiler tarafından ele geçirilmesi ve 3. kişiler tarafından hukuka aykırı içerik sağlanması dahil olmak üzere her türlü kötü niyetli kullanım, Kullanıcı’nın sorumluluğunda olup; kötü niyetli kullanımdan kaynaklanan her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Kullanıcı’ya aittir.

25. Kullanıcı, diğer kullanıcı ve üyelerin nedenolmasn.com’u kullanmasını engelleyecek ya da zorlaştıracak veya veritabanlarını ya da sunucuları bozacak veya işlemez hale getirecek eylemlerde bulunamaz, herhangi bir yazılım, donanım veya iletişim unsuruna zarar veremez, virüs içeren yazılım veya başka bir bilgisayar kodu, dosya oluşturamaz, yetkisi olmayan herhangi bir sisteme, dataya, şifreye ulaşmaya çalışamaz, direkt veya dolaylı olarak, verilen hizmetlerdeki algoritmaları ve kodları deşifre edecek, işlevlerini bozacak davranışlarda bulunamaz, içerikleri değiştiremez, dönüştüremez, çeviremez, alıntı göstermeksizin başka sitelerde yayınlayamaz, kanunen yasak bilgiler içeren mesajlar, zincir posta, yazılım virüsü gibi 3. kişilere zarar verebilecek içerikleri dağıtamaz, diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılıma zarar verecek program ve/veya bilgiler gönderemez, bunun gibi hukuka aykırı ve Neden Olmasın ile nedenolmasn.com’a zarar verecek davranışlarda bulunamaz. Aksi halde; Neden Olmasın tarafından tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatma ve taleplerde bulunma hakkı saklıdır.

26. Neden Olmasın, Kullanıcı’nın bu Sözleşme’ye aykırı davranması, nedenolmasn.com’u kullanırken ya da nedenolmasn.com’a üye olurken verdiği bilgilerin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, nedenolmasn.com’da verilen hizmetleri kötü niyetli şekilde kullanması veya Neden Olmasın’ın gerekli görmesi halinde nedenolmasn.com’u kullanmasını engelleyebilir veya üyeliğini gerekçe göstermeksizin sona erdirebilir. Bu durumlarda Neden Olmasın’ın ayrıca hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

27. Fotoğraf, tarif, metot, kod, program, işleyiş tasarım, logo, resim, yazı dahil olmak üzere nedenolmasn.com’da yer alan tüm içerikler ile Neden Olmasın markası ve nedenolmasn.com alan adı, alt alan adları ve tüm sayfalara ilişkin tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Neden Olmasın’a aittir veya Neden Olmasın tarafından bunların kullanımına ilişkin olarak hak sahiplerinden kanunlara uygun şekilde lisans alınmıştır. Bu sebeple; söz konusu içerikler Neden Olmasın’dan izin alınmaksızın hiçbir surette kullanılamaz, yayınlanamaz, işlenemez, çoğaltılamaz, yayılamaz, temsil suretiyle faydalanılamaz, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletilemez. Aksi halde; Neden Olmasın tarafından tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatma ve taleplerde bulunma hakkı saklıdır.

28. Tüm mali hakları Neden Olmasın‘a veya tüm mali hakları Neden Olmasın‘a ve içerik üreticisine ait olduğu belirtilen içerikler ile tüm fotoğraf, tarif, metot, kod, program, işleyiş ve görsellere ilişkin şahsi kullanımın dışında, kopyalama, işleme ve internet başta olmak üzere radyo-televizyon, uydu ve kablo gibi telli veya telsiz yayın yapan kuruluşlar vasıtasıyla veya dijital iletim de dahil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlar ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla her türlü araçla içeriği yayınlanamaz.

29. nedenolmasn.com’da yer alan içeriğin alıntılanması, makul sınırlarda kalmak ve kaynak gösterme ve ilgili içeriğe ilişkin sitemize bağlantı vermek kaydıyla mümkündür. Makul sınır, eserin veya sair içeriğin basit bir özetinden ibaret olup, içeriğe vakıf olunması için nedenolmasn.com’un ziyaret edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırmayacak düzeyde olmalıdır. Her durumda, nedenolmasn.com’da yer alan içeriklerden herhangi birinin tamamının alıntılanması Neden Olmasın’ın yazılı izni olmadıkça, yukarıdaki şartlara uyulsa dahi mümkün değildir. Konuya ilişkin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri saklıdır.

30.Kullanıcı, nedenolmasn.com’da yayınlanmak üzere sunduğu her türlü içeriğe ilişkin olarak, içeriğe ilişkin işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakları dahil olmak üzere sahip olduğu tüm telif haklarını, nedenolmasn.com’a yer, süre ve mecra ile sınırlı olmaksızın geri dönülmez olarak sunmakta, bedelsiz olarak tam lisans hakkı vermektedir.

31. Kullanıcı’nın yayın hakkına sahip olmadığı içerik bakımından, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndaki usule uygun ve atıfta bulunmak şartıyla içerik sağlaması gerekmekte olup; aksi halde Kullanıcı nedenolmasn.com’un ve Neden Olmasın’ın uğradığı ve uğrayabileceği doğrudan ve dolaylı, maddi ve manevi tüm zararını tazmin etmekle yükümlüdür.

32. Neden Olmasın, nedenolmasn.com’un virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf etmekle birlikte Kullanıcı’nın teknik sorunlar yaşaması veya diğer nedenlerle bilgisayarına virüs geçmesi veya herhangi bir zarara uğraması halinde uğranacak zararlardan (bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla Kullanıcı’nın bilgisayarı veya programlarının hasar görmesinden) dolayı Neden Olmasın’ın sorumluluğu bulunmamakta olup; bu sebeple Neden Olmasın’dan hiçbir talepte bulunulamaz. Kullanıcı, anılan zararlara uğramamak için gerekli önlemleri almakla yükümlüdür.

33. Neden Olmasın, nedenolmasn.com’un hizmetlerinin yapısını Kullanıcı’ya önceden bildirim yapmaksızın dilediği zaman değiştirebilir ve/veya hizmetleri veya bazı özelliklerini geçici veya kalıcı olarak sonlandırabilir.

34. Neden Olmasın, nedenolmasn.com’da yer alan içerik, hizmet, imkan ve sair unsurların yayınının devamlılık arz etmesine önem göstermekle birlikte yayının ve/veya nedenolmasn.com üzerinden sunulan hizmetlerin kesintisiz olacağına dair garanti vermemektedir. Böyle bir durumda Neden Olmasın’ın sorumluluğu bulunmamaktadır.

35. Neden Olmasın’ın veya nedenolmasn.com’un hizmet aldığı 3. kişi veya kuruluşların kusurundan dolayı yaşanabilecek herhangi bir veri kaybı durumunda, Neden Olmasın’ın sorumluluğu bulunmamakta olup; kaybolan bilgi ve verilerin yeniden girilmesi sorumluluğu Kullanıcı’ya aittir. Bu sebeple; Kullanıcı’nın verilerini korumak üzere kendi önlemlerini alması önerilmektedir.

36. Kullanıcı’nın Neden Olmasın’a verdiği bilgilerin bazıları zorunlu olarak verilen (e-posta adresleri, IP bilgileri gibi) bilgiler, bazıları da Kullanıcı’nın tercihine bağlı olarak Neden Olmasın’a verdiği veya Neden Olmasın’ın erişimine onay verdiği bilgilerdir. Neden Olmasın, kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek için bu bilgileri dilediği sürece, bilgiler tarafınızdan silinse dahi saklayabilir. Ancak Neden Olmasın, IP bilgilerini yasal süresinden sonra saklamayacaktır.

37. Neden Olmasın, Kullanıcı’nın bilgilerini saklama konusunda azami özeni göstermekle beraber Neden Olmasın tarafından saklanan Kullanıcı verilerinin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde Neden Olmasın’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcı, nedenolmasn.com’u her ziyaret ettiğinde, IP adresi, işletim sistemi, kullandığı tarayıcı (Explorer, Chrome vs.), bağlantı zamanı, süre bilgileri ve benzeri bilgiler otomatik olarak kaydedilmekte olup; Kullanıcı’nın izni gerekmeksizin elde edilen bu bilgilerin 3. kişilerle paylaşılmamak kaydıyla Neden Olmasın tarafından kişisel bilgilerinizle ilişiklendirilerek veya anonim olarak kullanılması mümkündür.

38. Neden Olmasın, resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde Kullanıcı bilgilerini ilgili mercilere iletecektir.

39. Kullanıcı, nedenolmasn.com’u ziyaret ettiği süre boyunca Neden Olmasın, “cookie” olarak da adlandırılan çerezlerin veya site kullanım verilerini analiz etme amaçlı javascript kodları veya benzer iz sürme verileri bilgisayarınıza yerleştirilebilir. Çerezler basit metin dosyalarından ibaret olup, kimlik ve sair özel bilgiler içermez, bu nevi kişisel bilgi içermemekle beraber oturum bilgileri ve benzeri veriler saklanır ve Kullanıcı’yı tekrar tanımak için kullanılabilir.

40. Neden Olmasın, zaman zaman nedenolmasn.com’a, tanıtım postalarına, reklamlarına veya içeriklerine 3. kişilere ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Kullanıcı’nın bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girmesi halinde söz konusu siteler ya da bu sitelerin uygulamaları Neden Olmasın’ın kontrolü altında olmadığı gibi bu Sözleşme, erişebilen bu diğer siteler bakımından geçerli değildir. Bu siteler ile sitelerin uygulamalarında yer alan bilgilerin doğruluğuna ilişkin olarak Neden Olmasın’ın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğuna, bilgi kullanımına, gizlilik ilkelerine ve içeriğine ilişkin olarak Neden Olmasın’ın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

41. Kullanıcı, nedenolmasn.com’daki yenilikler ve sair konulardaki reklam ile duyurulardan haberdar olmak istiyorsa nedenolmasn.com’un e-posta gönderim listesine kayıt olabilir. Kullanıcı’nın e-posta gönderim listesinden çıkması için bu talebini Neden Olmasın’a iletmesi yeterlidir.

42. Taraflar, bu Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda, Neden Olmasın’ın defter ve kayıtları ile bilgisayar kayıtlarının (e-posta yazışmaları, internet trafik bilgisi ve erişim kayıtları[log] ve benzeri) 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun 193. maddesi anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin Delil Sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

43. Tarafların birbirlerine gönderecekleri bildirimler, Kullanıcı’nın nedenolmasn.com’a bildirdiği adres ve/veya e-posta adresi ile Neden Olmasın’ın bu Sözleşme’de belirtmiş olduğu e-posta adresine gönderilecektir. Kullanıcı’nın nedenolmasn.com’a bildirdiği adres ve/veya e-posta adresinde bir değişiklik olması halinde, yeni adres ve/veya e-posta adresini Neden Olmasın‘a yazılı olarak bildirecektir. Neden Olmasın’ın e-posta adresinde bir değişiklik olması halinde ilgili değişiklik bu Sözleşme’ye aktarılacaktır. Aksi takdirde; Kullanıcı’nın Neden Olmasın’a bildirdiği adres ile e-posta adreslerine ve Neden Olmasın’ın bu Sözleşme’de yer alan e-posta adreslerine yapılacak tebligatlar, geçerli tebligatın tüm hukuki sonuçlarını doğuracaktır.

44. Bu Sözleşme’nin herhangi bir maddesinin geçersiz ya da uygulanamaz hale gelmesi, Sözleşme’nin diğer maddelerini geçersiz kılmayacaktır.

45. Taraflar’ın bu Sözleşme’den kaynaklanan haklarını kısmen veya tamamen kullanmamaları veya bunlara aykırı hareket etmeleri, hiçbir suretle bu haklardan feragat ettikleri anlamına gelmeyecektir.

46. Bu Sözleşme, nedenolmasn.com’a yeni özellikler eklendikçe veya nedenolmasn.com Kullanıcılarından yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden Kullanıcılara herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, Kullanıcı’nın nedenolmasn.com’u her ziyaret edişinde bu Sözleşme’yi yeniden gözden geçirmesi önerilmektedir. Bu belge, en son 15 Nisan 2020 tarihinde güncellenmiştir. Üyelik sözleşmesiyle veya nedenolmasn.com uygulamalarıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin:

E-posta: iletisim@nedenolmasn.com

Tebligat Adresleri Kullanıcı’nın nedenolmasn.com’a bildirdiği adres, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adres kabul edilir. Taraflar, mevcut adreslerindeki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski adreslere yapılacak bildirimlerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler. İşbu sözleşme nedeniyle nedenolmasn.com’un kullanıcı’nın kayıtlı e.posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim aynen geçerli olup, e.postanın nedenolmasn.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra Kullanıcı’ya ulaştığı kabul edilecektir. Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.