in ,

Neden Olmasın İle Geçen 3 Yıl ve Önemli Bir Açıklama

Bugün, bu ilham verici yolculuğa başlamamız üzerinden tamı tamına üç yıl geçti. İlk günden bu yana yaptığımız her işte en yüksek standartlara ulaşabilmek, tutkularımızı yansıtabilmek ve farkımızı ortaya koyabilmek adına var gücümüzle çalıştık. Arkamızda bıraktığımız 1095 gün içerisinde geçen yıla oranla %70 büyüme oranına, 60 bin kullanıcı sayısına, 200 bin sayfa görüntülenmesine ve binden fazla kaliteli içerik sayısına ulaşmayı başardık. Bu sayıları kullanıcılarımızın Neden Olmasın’ı sevmesi, benimsemesi ve destek olması sayesinde elde ettik. Destekleriniz için minnettarız!

Ancak bunlar, bizim için yalnızca birer sayı. Neden Olmasın olarak hiçbir zaman sanal istatistikler önceliğimiz olmadı. Önceliğimiz her zaman, “Kaç kişinin hayatına ve ruhuna dokunabildik?”, “Kaç kişiye gerçekten faydamız dokundu?”, “Kaç kişinin yanında olabildik?” sorularını kendimize sorabilmek, sormak oldu. Geride kalan bu üç sene sonunda, eski adı Sosyal Sorumluluk Panosu, yeni adı Sosyal Sorumluluk Fonu olan projemiz sayesinde iki köy okuluna okuma kitapları yolladık, hayvan barınağında bulunan küçük dostlarımıza mama desteğinde bulunduk, bir üniversite öğrencisinin spor üzerine kurduğu hayalleri gerçekleştirebilmesi için yanında olmaya çalıştık ve ürettiğimiz içerikler sayesinde somut olarak olamasak da sayısız insanın yanında olmaya çalıştık. İşte bu sayılar, bizim için her şeyden önemli, yayın hayatımız boyunca da böyle olmaya devam edecek.

Bundan yaklaşık 20 gün önce corona virüsünden dolayı ülkemizin ve dünyamızın zor günler geçirdiği bu günlerde, abonelik hizmetimizi 1 ay süreyle ücretsiz bir şekilde kullanıma açmaya karar verdiğimizi belirtmiştik. Bu zorlu süreçte ne kadar çok insanın hayatına dokunabildiğimiz ve destek olabildiğimiz Neden Olmasın olarak, bizim için çok önemli. Bundan dolayı abonelik hizmetimizi, sağlıkla ve huzurla dolaşacağımız o güzel günler gelene kadar ücretsiz kullanımda tutmaya karar verdik. Umarız bu dönemlerde, üzerinde uzun zamandır heyecanla çalıştığımız abonelik sistemimiz sayesinde evde geçirdiğiniz zamanı güzel bir şekilde değerlendirir ve keyifle vakit geçirirsiniz.

Biz, güzel günlerde de zor günlerde de Neden Olmasın olarak yanınızda olmaya her zaman devam edeceğiz. Nisan 2017’den bu yana Neden Olmasın’a vermiş olduğunuz desteklerden ve bize olan inancınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ederiz. İnsanların kalbine ve ruhuna dokunabildiğimiz nice senelere.

Sevgilerimizle 🙂
Neden Olmasın Ekibi

Faka Bastık #30 – Pe(e)ndik değil Pe(i)ndik

Kol Bozuk #23 – Karantina Günlükleri