Hakkımızda

Büyük fikirler, kalpten doğar.


Fikirlerini, düşüncülerini, tecrübelerini anlat.

Senin hikayen, senin yolun. Sadece yaz. Belki bir çocukluk anını, belki yaptığın bir işe nasıl başladığını, belki fikirlerini, belki tecrübelerini, belki duygularını, ya da aklından geçen herhangi bir şeyi. 

Her zaman, hep birlikte. 

Sadece bir yazı paylaşarak herkese destek olabilirsin. Belki barınaktaki küçük bir dosta, belki bir köy okulunu belki de bir ağaç dikilmesine. Biz, yazarlarımız ve okurlarımız ile birlikte böyle bir projenin içinde olduğumuz için çok mutluyuz.  


 

Hayallerimizin sınırı yok.

Neden Olmasın’a başlarken her şeyden önce oluşturmak istediğimiz bir vizyon ve kültür vardı. Yapmak istediğimiz, sadece yazıların paylaşılıp veya sadece okunup çıkıldığı, samimiyetten uzak, soğuk bir ortam oluşturmak kesinlikle değildi. Bizim isteğimiz, sıcak ve samimi bir ortam oluşturarak, insanların dilediği her konuda yazarken aynı zamanda hayallerine inanmış insanlara, eğlenerek ve severek destek olduğu bir sosyal ortam yaratmak. Bizim bütün inancımız ve çabalarımız, süre gelen olayları değiştirme isteğidir.Tamamlanan Sosyal Sorumluluk Projeleri

 

#100yazı100dost

Sosyal Sorumluluk Panosu, bizim için çok önemli ve değerli bir proje. #100yazı100dost Projesi bu panonun ilk projesi olduğu için, bizim gözümüzde hep anlamlı ve değerleri olacak. Ne mutlu ki, Neden Olmasın 1 senesini doldurmadan, barınaktaki 100 dostumuza ulaştık. Yazılarını yazarak bu panoya destek veren ve güzel düşüncelerini bizden hiçbir zaman eksik etmeyen okurlarımıza çok teşekkür ederiz. 

previous arrow
next arrow
Slider#100yazı100kitap

Sosyal Sorumluluk Panosun’da başlattığımız ilk projenin bitmesinin hemen ardından, kısa bir süre içerisinde #100yazı100kitap projesinin sonuna geldik. Şimdiye kadar yazılarıyla, bu panoya katkı sağlayan bütün yazarlarımıza ve güzel düşüncelerini asla eksik etmeyen okurlarımıza çok teşekkür ederiz. Ülkemizin geleceği ve ışığı olan bu gençlerin yanında olmaya bütün yayın hayatımız boyunca devam edeceğiz.

previous arrow
next arrow
Slider

#zekicevikveahlakli

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bütün millet ve memleket evlatlarını sportmen yapabilmek için sarfedilen çalışmanın ehemmiyet ve kudsiyeti aynı derecede kıymetli ve mühimdir.” sözünü benimseyerek başlattığımız #zekicevikveahlakli projesini tamamlamış olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Önceden de söylediğimiz gibi; Neden Olmasın olarak yayın hayatımız boyunca gençlerimizin yanında olmaya ve onlara destek vermeye her zaman devam edeceğiz.  Bu güzel projede bizi yalnız bırakmayan Ağırsağlam’ a ve Ağırsağlam Ekibine çok teşekkür ederiz.  

(Bu projenin sonunda Ağırsağlam tarafından, bir üniversite öğrencisine 6 aylık online koçluk hizmeti sağlanmıştır. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.)

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim.

Mustafa Kemal Atatürk

nedenolmasn.com Sosyal Sorumluluk Projesi - #zekicevikveahlakli - zekicevikveahlakli - Neden Olmasın Sosyal Sorumluluk Projesi
spor-sporcu-koşu-koşucu-antrenman-olimpiyat
previous arrow
next arrow
Slider

Bilmek İsteyebileceğiniz Şeyler

01     Neden Olmasın’da herkes yazabilir mi?
Evet, dileyen herkes Neden Olmasın’a üye olarak yazılarını paylaşabilir.

02     Neden Olmasın’da paylaşılan yazılar ve içerikleri denetleniyor mu?             
Neden Olmasın’da kullanıcılarımız tarafından paylaşılan bütün yazılar editörlerimiz tarafından anlık olarak takip ediliyor. Neden Olmasın Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni ihlal eden bir durum tespit edilmesi halinde yazı, editörlerimiz tarafından kaldırılıyor.

03     Neden Olmasın’ın mobil uygulamaları var mı?
Şu anda herhangi bir mobil markette uygulamamamız bulunmamaktadır ancak bu hiçbir zaman olmayacağı anlamına gelmiyor. Neden Olmasın? 🙂

04     Sitede yayınlanan bütün yazılar Sosyal Sorumluluk Panosu’na katkı sağlıyor mu?
Evet, kullanıcılarımız tarafından paylaşılan bütün yazılar, Sosyal Sorumluluk Panosu’na etki etmektedir. Aktif proje ilerleyişini Sosyal Sorumluluk Panosu’ndan takip edebilirsiniz.

Hadi Başlayalım!
Slider

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Lütfen hesap bilgilerinizi girin, şifrenizi sıfırlamanız için size bir link gönderelim.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.